Proč je TITORI nejefektivnější aplikace na trhu?

Je to proto, že se soustředíme na vaši potřebu pohodlného a udržitelného způsobu cestování. Naše platforma se zaměřuje na poskytnutí pohodlného a udržitelného způsobu cestování. S TITORI máte přístup k různým možnostem plánování a realizace jízdy maximálně efektivním způsobem.
Na úvodní obrazovce aplikace můžete vytvořit jízdu různými způsoby. Plánovaná jízda je skvělá pro delší vzdálenosti nebo cesty do jiných míst. Opakující se jízda umožňuje nastavit si pravidelné cesty na několik dní dopředu, skvělé pro denní dojezdy do práce. Okamžitá jízda vám zase pomůže najít spolujezdce na poslední chvíli, zatímco jízda v okolí je ideální pro městské přepravy a nahrazuje běžně taxi služby.
Při každé jízdě stačí vyplnit základní informace jako adresa, datum a čas. Aplikace navrhne cenu za jízdu, ale rozhodnutí je na vás. Po nalezení shody můžete kontaktovat cestujícího a společně se domluvit na jízdě.

Jak vlastně funguje TITORIO?
TITORIO disponuje unikátním algoritmem, který dokáže najít shodu mezi uživateli přímo na cestě. To znamená, že pokud někdo cestuje z Košic do Bratislavy, aplikace nabídne lidi cestující z jiných míst na stejné trase a tak vyhledá například uživatele cestujícího ze Žiliny do Bratislavy. Náš algoritmus ve spolupráci s Google Maps zajišťuje vždy aktuální trasy, proto umíme nabídnout informace, jako vzdálenost, odhadované časy a vytvořit uživateli itinerář jeho jízdy, následně mají cestující přesnější informace o tom, kdy je řidič vyzvedne. Zároveň ho vidí živě na mapě, podle aktuální GPS polohy, takže se mohou v pohodlí domova nachystat k jízdě a nemusí čekat někde venku kdy řidič přijede. Náš algoritmus navíc stále vyhledává možné shody a snaží se spojit uživatele, takže se nestane, že jejich inzerát zapadne prachem jako někde ve FB skupině.
Kromě sdílených jízd aplikace TITORI umožňuje i přepravu balíků a tak si můžete vybrat, zda cestujete s lidmi, nebo raději převezete balík.
Po ukončení jízdy je důležité zanechat hodnocení, které pomůže ostatním uživatelům vybrat si spolehlivé spolujezdce.
S TITORI není cestování jen o přesunu z bodu A do bodu B, je to zkušenost sdílených cest, nových seznámení a šetrného přístupu k životnímu prostředí.
Jsme TITORI a naše cesta je sdílení, přidejte se k nám ještě dnes.

Sdílej článek

Podobné články

2 min čítania
2 min čítania